Sprzedawane przez4Home
  • Sencor SKS 38RS waga kuchenna, różowy,
  • Sencor SKS 38RS waga kuchenna, różowy,
  • Sencor SKS 38RS waga kuchenna, różowy,
  • Sencor SKS 38RS waga kuchenna, różowy,
Sencor SKS 38RS waga kuchenna, różowy,

Sencor SKS 38RS waga kuchenna, różowy,

Opis

Wstąp do wesołego świata zawirowanych kolorów, które rozjaśnią Twoją kuchnię. Przedstawiamy nową kolekcję różnokolorowych urządzeń kuchennych marki Sencor Pastels, która łączy nowoczesny design i doskonałe możliwości. Pozwól odświeżyć swoją kuchnię i zapewnij sobie dobry nastrój podczas każdodziennej pracy w kuchni.
 
Waga kuchenna Sencor SKS zapewni za każdym razem poprawne dawkowanie wszystkich potrzebnych składników oraz doskonały przegląd o zapasów w domu. Oferuje wygodne sterowanie dotykowe z długą żywotnością i duży wyświetlacz LCD z podświetleniem. Powierzchnia tego małego pomocnika został wykonana z jednolitego tworzywa sztucznego, co ułatwia czyszczenie i utrzymanie higieny.
 
Dokładność ważenia 1 g zapewniają 4 precyzyjne czujniki nacisku. Waga poradzi sobie z każdym obciążeniem do 5 kg. Nie brakuje funkcji tarowania (wyzerowania) wagi naczynia (TARA).
 
Podczas pracy z urządzeniem można pracować z kilkoma jednostkami – g/ml/lb/fl:oz. Do innych funkcji tej oto designowej wagi należy stopniowe doważanie, automatyczne wyłączenie po wykryciu bezczynności (po 60 s) czy wskaźnik niskiego napięcia baterii i przeciążenia wagi.
Dostarczane akcesoria: 3 x 1,5 V baterie (AAA)
Głębokość:22 cm
Kolor:odcienie różowego
Szerokość:18 cm
Wysokość:2,6 cm
 105825

Podobne produkty

Recenzje ( Recenzje)

Ten produkt nie ma recenzji.

Napisz recenzję jako pierwszy

Czy posiadasz lub widziałeś produkt?

Opowiedz nam swoją opinię i oceń ją

Dodaj recenzję

Od tego samego producenta