Sprzedawane przez4Home
  • Orion 112926 Stoner Patelnia 20 cm, 20 cm
Orion 112926 Stoner Patelnia 20 cm, 20 cm

Orion 112926 Stoner Patelnia 20 cm, 20 cm

Opis

Patelnia Stoner zaskoczy Cię swoimi wyjątkowymi właściwościami. Specjalna, chropowata powierzchnia jest idealna do przygotowywania steków i innych mięs. Olej czy wypieczony tłuszcz dzięki powierzchni o charakterze polerowanego kamienia lepiej dostanie się pod przygotowywane pokarmy, składniki są lepiej upieczone, nie przypalają się.
 
Powierzchnia umożliwia przygotowywanie zdrowych i smacznych pokarmów z użyciem minimalnej ilości tłuszczu. Patelnię można wykorzystać do pieczenia, prażenia, redukcji sosów czy smażenia lub flambirowania, kiedy dochodzi do nagłej zmiany temperatury. Przygotowanie i konsumpcja stanie się prawdziwą przyjemnością. Stosując rewolucyjną technologię produkcji oraz wybrane materiały, nie dochodzi do uwalniania substancji niebezpiecznych (PFOA FREE). Doskonałe przewodnictwo eliminuje straty energii cieplnej, oszczędza się również czas.
 
Patelnia jest tak skonstruowana, żeby nie dochodziło do powstania gorących miejsc, a ciepło było rozprowadzane po całym korpusie patelni, a następnie do przygotowywanego pokarmu. Patelnię można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, jak również myć w zmywarce. Odpowiednia do piekarnika – uchwyt do 200°C.
Elektryczność:tak
Gaz:tak
Indukcja:tak
Rozmiar:20 cm
Szkło ceramiczne:tak
Wysokość:4 cm
Zmywarka:tak
 106325

Podobne produkty

Recenzje ( Recenzje)

Ten produkt nie ma recenzji.

Napisz recenzję jako pierwszy

Czy posiadasz lub widziałeś produkt?

Opowiedz nam swoją opinię i oceń ją

Dodaj recenzję

Od tego samego producenta