• Trefl Mata do układania puzzli, 120 x 90 cm
  • Trefl Mata do układania puzzli, 120 x 90 cm
  • Trefl Mata do układania puzzli, 120 x 90 cm
  • Trefl Mata do układania puzzli, 120 x 90 cm
Trefl Mata do układania puzzli, 120 x 90 cm

Trefl Mata do układania puzzli, 120 x 90 cm

This product is no longer for sale, you will be redirected to similar products in 15 sekundy

Opis

Lubisz składać puzzle, ale niechętnie pozostawiasz je niedokończone na dywanie, podłodze czy stole? Problem z pewnością rozwiąże specjalna mata, która bezpiecznie przechowa gotowe lub jeszcze niedokończone dzieło, zapewni bezpieczny transport i zaoszczędzi miejsce. Podkładka jest odpowiednia do puzzli o wymiarach 110 x 85 cm (3000 elementów od większości producentów).

Całość składa się z kartonowych tubusów o średnicy 10 cm, które należy połączyć z sobą, szarej filcowej maty oraz pasków na rzep do przymocowania. Na szarym dywaniku są wyznaczone obrysy puzzli Trefl o wielkości 1000, 1500, 2000 i 3000 elementów.

Podkładkę można prasować, ustawiając w żelazku najniższą temperaturę, najlepiej przez cienką tkaninę (np. ścierkę). Można prać ją ręcznie w zimnej wodzie, nie należy jej wykręcać ani suszyć w suszarce do ubrań.

UWAGA: W przypadku zakupu maty do składania puzzli od innego producenta zalecamy sprawdzić wymiary poskładanego obrazka.

Firma Trefl jest jednym z wiodących europejskich producentów puzzli, gier planszowych i kart do gry, która działa na rynku już od 1985 roku. Oferuje ponad 30 różnych rodzajów puzzli od 2 do 6000 elementów z szeroką gamą motywów obejmujących krajobrazy naturalne, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów pędzla czy współczesnych artystów. W motywach dziecięcych polski Trefl opiera się na popularnych licencjonowanych produktach (Kubuś Puchatek, Księżniczki Disney, Samochody, Scooby Doo, Myszka Miki, Smerfy itd.), jak również na aktualnych bajkach animowanych znanych z kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.

Kolor:odcienie brązowego
Szerokość:120 cm
Wysokość:90 cm
 681880

Recenzje ( Recenzje)

Ten produkt nie ma recenzji.

Napisz recenzję jako pierwszy

Czy posiadasz lub widziałeś produkt?

Opowiedz nam swoją opinię i oceń ją

Dodaj recenzję