• Banquet Culinaria Lavender Termos z pompką 1,9 l
Banquet Culinaria Lavender Termos z pompką 1,9 l

Banquet Culinaria Lavender Termos z pompką 1,9 l

This product is no longer for sale, you will be redirected to similar products in 15 sekundy

Opis

Termos Culinaria Lavender wyposażony jest w pompę, która umożliwia dozowanie napojów. Napój znajduje się we wkładce szklanej wewnątrz termosu, która przez długi czas zapewnia stałą temperaturę. Posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne zarówno napojów gorących, jak i zimnych.
 
Przed nalaniem napoju do termosu, zalecamy najpierw napełnić go zimną lub gorącą wodą, w zależności od napoju, który chcemy przechowywać w termosie. Takie postępowanie spowoduje lepsze i dłuższe utrzymanie żądanej temperatury w pojemniku.
 
Temperatura jest utrzymywana przez specjalną wkładkę, która jest wykonana z delikatnego szkła, dlatego nigdy nie należy wrzucać do termosu kostek lodu, ani mieszać napojów w termosie twardymi przedmiotami. Termos nie jest przeznaczony do napojów gazowanych.
 
Poczuj atmosferę słonecznej Provense. Ulubiona kolekcja Lavender przyniesie zapach lawendy prosto do Twej kuchni. Klasyczny design w połączeniu rustykalnego motywu lawendowego oraz modnego fioletu rozjaśni każdy stół kuchenny. Całą kolekcję Lavender można znaleźć TUTAJ.
Kolor:fioletowy
Materiał:tworzywo sztuczne, metal
Objętość:1,9 l
 105323

Recenzje ( Recenzje)

Ten produkt nie ma recenzji.

Napisz recenzję jako pierwszy

Czy posiadasz lub widziałeś produkt?

Opowiedz nam swoją opinię i oceń ją

Dodaj recenzję